Trasa: PIONKI – KOZIENICE – WARKA Ferrero

L.p. Miejscowość Godziny odjazdów Godziny powrotne
Bilet jednorazowy Bilet miesięczny Bilet okresowy na 15 dni
1 Pionki Zachodnie PKP Al.Jana Pawła II 03:45 11:45 15:45 19:45 08:05 16:00 20:05 00:00 9,50 zł 185,00 zł 135,00 zł
2 Pionki – ul. A. Mickiewicza (Apteka) 03:48 11:48 15:48 19:48 08:02 15:57 20:02 23:57
3 Aleksandrówka 03:58 11:58 15:58 19:58 07:52 15:47 19:52 23:47
4 Kozienice – ul. Radomska (szkoła nr 1) 04:03 12:03 16:03 20:03 07:47 15:42 19:47 23:42
5 Kozienice – ul. Warszawska (Kościół) 04:05 12:05 16:05 20:05 07:45 15:40 19:45 23:40
6 Kozienice -ul. Warszawska  skrzyżowanie z ul. Żeromskiego 04:08 12:08 16:08 20:08 07:42 15:37 19:42 23:37
7 Łuczynów Nowy 04:11 12:11 16:11 20:11 07:39 15:34 19:39 23:34 8,50 zł 165,00 zł 100,00 zł
8 Chinów 04:12 12:12 16:12 20:12 07:38 15:33 19:38 23:33
9 Maciejowice 04:15 12:15 16:15 20:15 07:35 15:30 19:35 23:30
10 Sewerynów 04:17 12:17 16:17 20:17 07:33 15:28 19:33 23:28
11 Brzóza 04:20 12:20 16:20 20:20 07:30 15:25 19:30 23:25
12 Głowaczów 04:22 12:22 16:22 20:22 07:28 15:23 19:28 23:23
13 Moniochy 04:24 12:24 16:24 20:24 07:26 15:21 19:26 23:21
14 Cecylówka 04:25 12:25 16:25 20:25 07:25 15:20 19:25 23:20
15 Grabów nad Pilicą 04:30 12:30 16:30 20:30 07:20 15:15 19:20 23:15
16 Wyborów 04:33 12:33 16:33 20:33 07:17 15:12 19:17 23:12
17 Czerwonka 04:36 12:36 16:36 20:36 07:14 15:09 19:14 23:09
18 Warka ul. Turystyczna 04:40 12:40 16:40 20:40 07:10 15:05 19:10 23:05 7,50 zł 140,00 zł 100,00 zł
19 Warka ul.Długa 04:43 12:43 16:43 20:43 07:07 15:02 19:07 23:02
20 Warka Pl. DW. Ul. Wysockiego P. 04:45 12:45 16:45 20:45 07:05 15:00 19:05 23:00
21 Warka ul. Obwodowa 04:48 12:48 16:48 20:48 07:02 14:57 19:02 22:57
22 Warka ul. Grójecka 04:50 12:50 16:50 20:50 07:00 14:55 19:00 22:55
23 Laski II 04:53 12:53 16:53 20:53 06:57 14:52 18:57 22:52
24 Laski I 04:55 12:55 16:55 20:55 06:55 14:50 18:55 22:50
25 Krześniaków 04:58 12:58 16:58 20:58 06:52 14:47 18:52 22:47
26 Nowa Wieś II 05:00 13:00 17:00 21:00 06:50 14:45 18:50 22:45 6,00 zł 115,00 zł 85,00 zł
27 Nowa Wieś I 05:01 13:01 17:01 21:01 06:49 14:44 18:49 22:44
28 Rytomoczydła 05:03 13:03 17:03 21:03 06:47 14:42 18:47 22:42
29 Ryszki II 05:05 13:05 17:05 21:05 06:45 14:40 18:45 22:40
30 Ryszki I 05:06 13:06 17:06 21:06 06:44 14:39 18:44 22:39
31 Wola Boglewska 05:08 13:08 17:08 21:08 06:42 14:37 18:42 22:37
32 Jasieniec III 05:10 13:10 17:10 21:10 06:40 14:35 18:40 22:35
33 Jasieniec II 05:11 13:11 17:11 21:11 06:39 14:34 18:39 22:34 5,00 zł 95,00 zł 70,00 zł
34 Jasieniec  I 05:12 13:12 17:12 21:12 06:38 14:33 18:38 22:33
35 Czachów 05:13 13:13 17:13 21:13 06:37 14:32 18:37 22:32
36 Pabierowice 05:14 13:14 17:14 21:14 06:36 14:31 18:36 22:31
37 Skurów 05:15 13:15 17:15 21:15 06:35 14:30 18:35 22:30
38 Grudzkowola 05:16 13:16 17:16 21:16 06:34 14:29 18:34 22:29
39 Kępina 05:17 13:17 17:17 21:17 06:33 14:28 18:33 22:28
40 Grójec Al. Niepodległości poczta 05:19 13:19 17:19 21:19 06:31 14:26 18:31 22:26 3,50 zł 65,00 zł 45,00 zł
41 Grójec UL. Mogielnicka /Osiedlce Targowica 05:22 13:22 17:22 21:22 06:28 14:23 18:28 22:23
42 Odrzywołek I 05:24 13:24 17:24 21:24 06:26 14:21 18:26 22:21
43 Odrzywołek II 05:25 13:25 17:25 21:25 06:25 14:20 18:25 22:20
44 Belsk Mały I 05:26 13:26 17:26 21:26 06:24 14:19 18:24 22:19
45 Belsk Duży 05:28 13:28 17:28 21:28 06:22 14:17 18:22 22:17
46 Belsk Duży FERRERO 05:30 13:30 17:30 21:30 06:20 14:15 18:20 22:15