W związku z niestandardową sytuacją w Polsce, musieliśmy wprowadzić nowe oznaczenia kursów: Kursy oznaczone na kolor czerwony: Nie kursuje w okresie nauki zdalnej w szkołach ponadpodstawowych. Kursy oznaczone na kolor zielony:  Kursuje w okresie nauki zdalnej w szkołach ponadpodstawowych.

Nasi Drodzy Pasażerowie! Od 1 marca 2021r następuje zmiana rozkładów jazdy autobusów na trasie Kołbiel – Mińsk Mazowiecki. Dodatkowo uruchomiliśmy kursy w weekendy, na niektórych trasach oznaczone (6,7,X). Zachęcamy do zapoznania się z nowymi rozkładami. ROZKŁAD JAZDY:


Drodzy Pasażerowie, miło nam ogłosić, że od 01.03.2021r. pojawią się nowe połączenia.

Od 8 lutego 2021r. uruchomiliśmy nowe połączenia na terenie Gminy Osieck. Od teraz z każdej miejscowości dostaniesz się do Otwocka. Wystarczy skorzystać z linii O1. *Niektóre kursy będą wykonywane przez firmę: DARBUS Wszystkie kursy wykonywane zgodnie z rozkładem jazdy, który znajduje się na przystanku oraz na www.woloszka.com.pl


Prosimy o uwagę, w związku z zawirowaniami związanymi z epidemią, jesteśmy zobowiązani do zastosowania pewnych reform w kursowaniu. Aktualnie wykonujemy kursy z następującymi oznaczeniami: Gmina Kłoczew – D, S Gmina Żelechów – D, S,+6 Gmina Górzno – D, S, +6 Gmina Miastków Kościelny – D, S,+6 Gmina Pilawa – D, H, X,+6 Gmina Osieck – […]


Aktualne rozkłady jazdy dostępne na: www.woloszka.com.pl w zakładce Rozkłady jazdy -> Komunikacja Powiat Otwocki Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej podróży!

Informujemy, że od 04.01.2021r. kursujemy zgodnie z rozkładem jazdy z oznaczeniami D,H,X. Wszystkie aktualne rozkłady są dostępne na www.woloszka.com.pl Pozdrawiamy i życzymy miłej podróży!