TRASA: BOROWIE – GARWOLIN –  PILAWA – BAKS

 

L.p.

Miejscowość

Przystanek

Godziny odjazdów

1 Borowie przystanek autobusowy DK 76 05:20   14:00
2 Słup Pierwszy przystanek autobusowy DK 76 05:21 14:01
3 Wilchta przystanek autobusowy DK 76 05:24 14:04
4 Głosków przystanek autobusowy DK 76 05:27 14:07
5 Garwolin przystanek przy rondzie 05:40 14:20
6 Wola Rębkowska ul. Długa – pętla przy szkole 05:45 14:25
7 Miętne przystanek na przeciwwko kościoła 05:50 14:30
8 Lipówki skrzyżowanie – przystanek w kierunku Pilawy 06:00 14:40
9 Lipówki przystanek przy stacji kontroli pojazdów 06:01 14:41
10 Pilawa przystanek skrz. Al.. Wyzwolenia/Graniczna 06:02 14:42
11 Pilawa przystanek przy Urzędzie Gminy 06:05 14:45
12 Jaźwiny przystanek autobusowy DW 805 06:07 14:47
13 Grabianka przystanek autobusowy DW 805 06:10 14:50
14 Osieck przystanek autobusowy DW 805- ul. Rynek 06:15 14:55
15 Podbiel przystanek autobusowy DW 862 06:22 15:02
16 Tabor przystanek autobusowy DW 862 06:26 15:06
17 Łukówiec przystanek autobusowy 06:31 15:11
18 Brzezinka przystanek autobusowy 06:33 15:13
19 Janów przystanek autobusowy 06:35 15:15
20 BAKS   06:45 15:25

Odjazdy po zakończonych zmianach po zebraniu się wszystkich pasażerów

TRASA: ŁASKARZEW – WILGA – SOBIENIE JEZIORY – BAKS

L.p.

Miejscowość

Przystanek

Godziny odjazdów

1 Łaskarzew (rodno) Rondo 05:10   13:50
2 Maciejowice Przystanek autobusowy DW 801 05:25   14:05
3 Podoblin Przystanek autobusowy DW 801 05:27   14:07
4 Domaszew Przystanek autobusowy DW 801 05:29   14:09
5 Podłęż Przystanek autobusowy DW 801 05:30   14:10
6 Samogoszcz Przystanek autobusowy DW 801 05:30   14:10
7 Bączki Przystanek autobusowy DW 801 05:35   14:15
8 Ruda Tarnowska Przystanek autobusowy DW 801 05:37   14:17
9 Wanaty Przystanek autobusowy wieś 05:41   14:21
10 Lewików Przystanek autobusowy wieś 05:42   14:22
11 Wola Łaskarzewska Przystanek autobusowy 05:45   14:25
12 Dąbrowa Przystanek autobusowy 05:45   14:25
13 Uścieniec Kolonia Skrzyżowanie na Uścieniec 05:50   14:30
14 Stary Żabieniec Pętla 05:52   14:32
15 Nowy Żabieniec Przystanek autobusowy 05:54   14:34
16 Trzcianka Przystanek autobusowy DK 76 05:57   14:37
17 Cyganówka Przystanek autobusowy DK 76 06:00   14:40
18 Wilga ul. Warszawska – przystanek autobusowy 06:05   14:45
19 Celejów Przystanek autobusowy wieś 06:07   14:47
20 Nowy Zambrzyków DW801 Przystanek autobusowy DW801 06:13   14:53
21 Sobienie Kiełczewskie DW 801 Przystanek autobusowy DW801 06:15   14:55
22 Sobienie Jeziory – centrum przystanek autobusowy ul. Parysowska 06:20   15:00
23 Dziecinów DW 801 przystanek autobusowy DW 801 06:25   15:05
24 BAKS   06:45   15:25

Odjazdy po zakończonych zmianach po zebraniu się wszystkich pasażerów