TRASA: BOROWIE – GARWOLIN –  PILAWA – BAKS

L.p.

Miejscowość

Przystanek

Godziny odjazdów

1 Borowie przystanek autobusowy DK 76 05:20 14:00
2 Słup Pierwszy przystanek autobusowy DK 76 05:21 14:01
3 Wilchta przystanek autobusowy DK 76 05:24 14:04
4 Głosków przystanek autobusowy DK 76 05:27 14:07
5 Garwolin przystanek przy rondzie 05:40 14:20
6 Wola Rębkowska ul. Długa – pętla przy szkole 05:45 14:25
7 Miętne przystanek na przeciwwko kościoła 05:50 14:30
8 Lipówki skrzyżowanie – przystanek w kierunku Pilawy 06:00 14:40
9 Lipówki przystanek przy stacji kontroli pojazdów 06:01 14:41
10 Pilawa przystanek skrz. Al.. Wyzwolenia/Graniczna 06:02 14:42
11 Pilawa przystanek przy Urzędzie Gminy 06:05 14:45
12 Jaźwiny przystanek autobusowy DW 805 06:07 14:47
13 Grabianka przystanek autobusowy DW 805 06:10 14:50
14 Osieck przystanek autobusowy DW 805- ul. Rynek 06:15 14:55
15 Podbiel przystanek autobusowy DW 862 06:22 15:02
16 Tabor przystanek autobusowy DW 862 06:26 15:06
17 Łukówiec przystanek autobusowy 06:31 15:11
18 Brzezinka przystanek autobusowy 06:33 15:13
19 Janów przystanek autobusowy 06:35 15:15
20 BAKS 06:45 15:25

Odjazdy po zakończonych zmianach po zebraniu się wszystkich pasażerów

TRASA: ŁASKARZEW – WILGA – SOBIENIE JEZIORY – BAKS

L.p.

Miejscowość

Przystanek

Godziny odjazdów

1 Łaskarzew (rodno) Rondo 05:10 14:00
2 Maciejowice Przystanek autobusowy DW 801 05:25 14:15
3 Podoblin Przystanek autobusowy DW 801 05:27 14:17
4 Domaszew Przystanek autobusowy DW 801 05:29 14:19
5 Podłęż Przystanek autobusowy DW 801 05:30 14:20
6 Samogoszcz Przystanek autobusowy DW 801 05:30 14:20
7 Bączki Przystanek autobusowy DW 801 05:35 14:25
8 Ruda Tarnowska Przystanek autobusowy DW 801 05:37 14:27
9 Wanaty Przystanek autobusowy wieś 05:41 14:28
10 Lewików Przystanek autobusowy wieś 05:42 14:29
11 Wola Łaskarzewska Przystanek autobusowy 05:45 14:31
12 Dąbrowa Przystanek autobusowy 05:45 14:33
13 Uścieniec Kolonia Skrzyżowanie na Uścieniec 05:50 14:35
14 Stary Żabieniec Pętla 05:52 14:40
15 Nowy Żabieniec Przystanek autobusowy 05:54 14:42
16 Trzcianka Przystanek autobusowy DK 76 05:57 14:45
17 Cyganówka Przystanek autobusowy DK 76 06:00 14:50
18 Wilga ul. Warszawska – przystanek autobusowy 06:05 14:55
19 Celejów Przystanek autobusowy wieś 06:07 14:57
20 Nowy Zambrzyków DW801 Przystanek autobusowy DW801 06:13 15:00
21 Sobienie Kiełczewskie DW 801 Przystanek autobusowy DW801 06:15 15:02
22 Sobienie Jeziory – centrum przystanek autobusowy ul. Parysowska 06:20 15:05
23 Dziecinów DW 801 przystanek autobusowy DW 801 06:25 15:10
24 BAKS 06:45 15:30

Odjazdy po zakończonych zmianach po zebraniu się wszystkich pasażerów