Odjazdy powrotne odpowiednio o godz.: 6:20, 7:20, 14:20, 15:20, 18:20, 19:20, 22:20, 23:20
Jak kupić bilet?
Bilety miesięczne można nabyć u kierowców.
Trasa: WARKA – Ferrero                                         GRUPA ,,A” Trasa: WARKA – Ferrero           GRUPA ,,B”
L.p. Miejscowość Godziny odjazdów L.p. Miejscowość Godziny odjazdów
1 Warka ul. Długa 04:50 12:50 16:50 20:50 1 Warka ul. Długa 05:40 13:40 17:40 21:40
2 Warka ul. Turystyczna 04:53 12:53 16:53 20:53 2 Warka ul. Turystyczna 05:43 13:43 17:43 21:43
3 Warka Pl. DW. Ul. Wysockiego P. 04:55 12:55 16:55 20:55 3 Warka Pl. DW. Ul. Wysockiego P. 05:45 13:45 17:45 21:45
4 Warka ul. Obwodowa 04:58 12:58 16:58 20:58 4 Warka ul. Obwodowa 05:48 13:48 17:48 21:48
5 Warka ul. Grójecka 05:00 13:00 17:00 21:00 5 Warka ul. Grójecka 05:50 13:50 17:50 21:50
6 Laski II 05:03 13:03 17:03 21:03 6 Laski II 05:53 13:53 17:53 21:53
7 Laski I 05:05 13:05 17:05 21:05 7 Laski I 05:55 13:55 17:55 21:55
8 Krześniaków 05:08 13:08 17:08 21:08 8 Krześniaków 05:58 13:58 17:58 21:58
9 Nowa Wieś II 05:10 13:10 17:10 21:10 9 Nowa Wieś II 06:00 14:00 18:00 22:00
10 Nowa Wieś I 05:11 13:11 17:11 21:11 10 Nowa Wieś I 06:01 14:01 18:01 22:01
11 Rytomoczydła 05:13 13:13 17:13 21:13 11 Rytomoczydła 06:03 14:03 18:03 22:03
12 Ryszki II 05:15 13:15 17:15 21:15 12 Ryszki II 06:05 14:05 18:05 22:05
13 Ryszki I 05:16 13:16 17:16 21:16 13 Ryszki I 06:06 14:06 18:06 22:06
14 Wola Boglewska 05:18 13:18 17:18 21:18 14 Wola Boglewska 06:08 14:08 18:08 22:08
15 Jasieniec III 05:20 13:20 17:20 21:20 15 Jasieniec III 06:10 14:10 18:10 22:10
16 Jasieniec II 05:21 13:21 17:21 21:21 16 Jasieniec II 06:11 14:11 18:11 22:11
17 Jasieniec  I 05:22 13:22 17:22 21:22 17 Jasieniec  I 06:12 14:12 18:12 22:12
18 Czachów 05:23 13:23 17:23 21:23 18 Czachów 06:13 14:13 18:13 22:13
19 Pabierowice 05:24 13:24 17:24 21:24 19 Pabierowice 06:14 14:14 18:14 22:14
20 Skurów 05:25 13:25 17:25 21:25 20 Skurów 06:15 14:15 18:15 22:15
21 Grudzkowola 05:26 13:26 17:26 21:26 21 Grudzkowola 06:16 14:16 18:16 22:16
22 Kępina 05:27 13:27 17:27 21:27 22 Kępina 06:17 14:17 18:17 22:17
23 Grójec Al. Niepodległości poczta 05:29 13:29 17:29 21:29 23 Grójec Al. Niepodległości poczta 06:19 14:19 18:19 22:19
24 Grójec UL. Mogielnicka /Osiedlce Targowica 05:32 13:32 17:32 21:32 24 Grójec UL. Mogielnicka /Osiedlce Targowica 06:22 14:22 18:22 22:22
25 Odrzywołek I 05:34 13:34 17:34 21:34 25 Odrzywołek I 06:24 14:24 18:24 22:24
26 Odrzywołek II 05:35 13:35 17:35 21:35 26 Odrzywołek II 06:25 14:25 18:25 22:25
27 Belsk Mały I 05:36 13:36 17:36 21:36 27 Belsk Mały I 06:26 14:26 18:26 22:26
28 Belsk Duży 05:38 13:38 17:38 21:38 28 Belsk Duży 06:28 14:28 18:28 22:28
29 Belsk Duży FERRERO 05:40 13:40 17:40 21:40 29 Belsk Duży FERRERO 06:30 14:30 18:30 22:30
Trasa: RADOM – Ferrero                                   GRUPA ,,A” Trasa: RADOM – Ferrero                               GRUPA ,,B”
L.p. Miejscowość Godziny odjazdów L.p. Miejscowość
1 Radom – W.B. Prażmowskiego przy poczcie 04:30 12:25 16:25 20:30 1 Radom – W.B. Prażmowskiego przy poczcie 05:30 13:25 17:25 21:30
2 Radom – ul. 25-ego Czerwca przy szkole samochodowej 04:33 12:26 16:26 20:33 2 Radom – ul. 25-ego Czerwca przy szkole samochodowej 05:33 13:26 17:26 21:33
3 Radom – ul. Chrobrego przy cukierni 04:35 12:27 16:27 20:35 3 Radom – ul. Chrobrego przy cukierni 05:35 13:27 17:27 21:35
4 Radom ul. Chrobrego Zakręt 04:37 12:28 16:28 20:37 4 Radom ul. Chrobrego Zakręt 05:37 13:28 17:28 21:37
5 Radom – ul. Warszawska Michałów 04:40 12:30 16:30 20:40 5 Radom – ul. Warszawska Michałów 05:40 13:30 17:30 21:40
6 Radom – ul. Warszawska przy zakładzie Zbyszko 04:41 12:32 16:32 20:41 6 Radom – ul. Warszawska przy zakładzie Zbyszko 05:41 13:32 17:32 21:41
7 Wielogóra – ul. Warszawska Restauracja u Grubego 04:42 12:35 16:35 20:42 7 Wielogóra – ul. Warszawska Restauracja u Grubego 05:42 13:35 17:35 21:42
8 Wsola – parking przy kościele 04:45 12:40 16:40 20:45 8 Wsola – parking przy kościele 05:45 13:40 17:40 21:45
9 Jedlińsk – wieś 04:50 12:45 16:45 20:50 9 Jedlińsk – wieś 05:50 13:45 17:45 21:50
10 Jedlanka – skrzyżowanie 04:55 12:48 16:48 20:55 10 Jedlanka – skrzyżowanie 05:55 13:48 17:48 21:55
11 Gózd 05:00 12:55 16:55 21:00 11 Gózd 06:00 13:55 17:55 22:00
12 Stare Siekluki 05:02 12:57 16:57 21:02 12 Stare Siekluki 06:02 13:57 17:57 22:02
13 Kamień 05:05 13:00 17:00 21:05 13 Kamień 06:05 14:00 18:00 22:05
14 Belsk Duży FERRERO 05:35 13:35 17:35 21:35 14 Belsk Duży FERRERO 06:35 14:35 18:35 22:35
Trasa: POTWORÓW – Ferrero                          GRUPA ,,A” Trasa: POTWORÓW – Ferrero                   GRUPA ,,B”
L.p. Miejscowość Godziny odjazdów L.p. Miejscowość
1 Potworów 04:10 12:10 16:10 20:10 1 Potworów 05:10 13:10 17:10 21:10
2 Klwów 04:17 12:17 16:17 20:17 2 Klwów 05:17 13:17 17:17 21:17
3 Głuszyna 04:20 12:20 16:20 20:20 3 Głuszyna 05:20 13:20 17:20 21:20
4 Kłudno 04:22 12:22 16:22 20:22 4 Kłudno 05:22 13:22 17:22 21:22
5 Ulów 04:25 12:25 16:25 20:25 5 Ulów 05:25 13:25 17:25 21:25
6 Kostrzyn 04:30 12:30 16:30 20:30 6 Kostrzyn 05:30 13:30 17:30 21:30
7 Olszowa 04:33 12:33 16:33 20:33 7 Olszowa 05:33 13:33 17:33 21:33
8 Grzmiąca 04:37 12:37 16:37 20:37 8 Grzmiąca 05:37 13:37 17:37 21:37
9 Wyśmierzyce ul. Mickiewicza 04:40 12:40 16:40 20:40 9 Wyśmierzyce ul. Mickiewicza 05:40 13:40 17:40 21:40
10 Wólka Kożuchowska 04:42 12:42 16:42 20:42 10 Wólka Kożuchowska 05:42 13:42 17:42 21:42
11 Redlin 04:44 12:44 16:44 20:44 11 Redlin 05:44 13:44 17:44 21:44
12 Witaszyn 04:46 12:46 16:46 20:46 12 Witaszyn 05:46 13:46 17:46 21:46
13 Klamy 04:49 12:49 16:49 20:49 13 Klamy 05:49 13:49 17:49 21:49
14 Białobrzegi ul. Kościelna Borki 04:51 12:51 16:51 20:51 14 Białobrzegi ul. Kościelna Borki 05:51 13:51 17:51 21:51
15 Białobrzegi ul. Kościelna Targowisko 04:53 12:53 16:53 20:53 15 Białobrzegi ul. Kościelna Targowisko 05:53 13:53 17:53 21:53
16 Białobrzegi P.D. ul. .Poświętna 04:55 12:55 16:55 20:55 16 Białobrzegi P.D. ul. .Poświętna 05:55 13:55 17:55 21:55
17 Falęcice II 04:58 12:58 16:58 20:58 17 Falęcice II 05:58 13:58 17:58 21:58
18 Falęcice 04:59 12:59 16:59 20:59 18 Falęcice 05:59 13:59 17:59 21:59
19 Pacew 05:01 13:01 17:01 21:01 19 Pacew 06:01 14:01 18:01 22:01
20 Przybyszew II 05:05 13:05 17:05 21:05 20 Przybyszew II 06:05 14:05 18:05 22:05
21 Osuchów 05:07 13:07 17:07 21:07 21 Osuchów 06:07 14:07 18:07 22:07
22 Mała Wieś k/Przybyszewa 05:08 13:08 17:08 21:08 22 Mała Wieś k/Przybyszewa 06:08 14:08 18:08 22:08
23 Rykały 05:10 13:10 17:10 21:10 23 Rykały 06:10 14:10 18:10 22:10
24 Lisów I 05:13 13:13 17:13 21:13 24 Lisów I 06:13 14:13 18:13 22:13
25 Goszczyn ul. Warszawska 05:16 13:16 17:16 21:16 25 Goszczyn ul. Warszawska 06:16 14:16 18:16 22:16
26 Bądków 05:18 13:18 17:18 21:18 26 Bądków 06:18 14:18 18:18 22:18
27 Jakubów k/Goszczyna 05:20 13:20 17:20 21:20 27 Jakubów k/Goszczyna 06:20 14:20 18:20 22:20
28 Olszew 05:22 13:22 17:22 21:22 28 Olszew 06:22 14:22 18:22 22:22
29 Lewiczyn 05:25 13:25 17:25 21:25 29 Lewiczyn 06:25 14:25 18:25 22:25
30 Belsk Duży FERRERO 05:30 13:30 17:30 21:30 30 Belsk Duży FERRERO 06:30 14:30 18:30 22:30